فراورده های لبنی همسایه
فراورده های لبنی همسایه
فراورده های لبنی همسایه
فراورده های لبنی همسایه
شیر همسایه


ماست چکیده موسیر


دوغ


ماست پر چرب


خامه قنادی


دوغ


دوغ


ماست پر چرب


ماست پر چرب


ماست دهانه 155


پنیر


به گزارش خبرنگار مهر، کریم حمیدوند در بازدید از صنایع لبنی نیکونام در شهرستان نهاوند که به اتفاق حسن بهرام نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی و محمد مددی مدیرکل استاندارد استان همدان انجام شد، گفت: بجز طرح اشتغال فراگیر از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان‌ها، طرح اشتغال در مناطق روستایی با اعتبار یک هزار میلیاردی به استان همدان ابلاغ شده که اعتبار این طرح شناور است و شهرستان های فعال بهتر و بیشتر می توانند از آن استفاده کنند.

وی افزود: از دستگاههای مرتبط با اشتغال مناطق روستایی و عشایری و بخشداران تابعه شهرستان درخواست کرده ایم با تشکیل جلسه و حمایت از سرمایه گذاران روستایی بیشترین سهم را به شهرستان بیاورند.

فرماندارنهاوند با اشاره به اینکه نهاوند قطب اصلی و بزرگ دامپروری و کشاورزی استان همدان محسوب می شود، اضافه کرد: اخیرا از سوی دولت در بحث فراورده های لبنی اشباع شده، معرفی شده و این درحالی است که صنایع تبدیلی شهرستان نهاوند بخاطر فعالیت زیاد و تعداد کارخانه های لبنی از استان های همجوار شیر وارد شهرستان می کنند.

حمیدوند گفت: دولت به شرط اصلاح ژنیتکی و اصلاح نژاد دام ها، با صنایع دامپروری موافقت می کند و در تلاش هستیم با توجه به اینکه شهرستان نهاوند قطب اصلی دامپروری است در این زمینه کمک های مناسبی به روستائیان بشود.

مدیرعامل شرکت فراورده های لبنی نیکونام(لبنیات همسایه) نیز در این بازدید گفت: کارخانه از پذیرش شیرهای سنتی خودداری می کند و فراورده های آن با شیرهای صنعتی تهیه می شود.

حمید سوری با بیان اینکه شیرهای سنتی که مورد قبول کارخانه نیست وارد بازار می شود و مراکز فروش بنیات سنتی با استفاده از آن ماست تهیه و به مردم عرضه میکنند، گفت: وجود الودگی در لبنیات سنتی دور از انتظار نیست.

وی همچنین با بیان اینکه گاهی مجوزهایی از سوی دولت به برخی کارخانه ها داده می شود که مواد اولیه تولید آن کارخانه در کشور وجود ندارد، گفت: همین امر موجب تعطیلی کارخانه می شود.

وی با بیان اینکه شرکت فراورده های لبنی نیکونام(لبنیات همسایه) دارای ...... پرسنل است و از سال ......... فعالیت خود را آغاز کرده است، گفت: تولیدات این کارخانه علاوه بر مصرف داخلی به استان های .......... ارسال می شود.