فراورده های لبنی همسایه
فراورده های لبنی همسایه
فراورده های لبنی همسایه
فراورده های لبنی همسایه
شیر همسایه


ماست چکیده موسیر


دوغ


ماست پر چرب


خامه قنادی


دوغ


دوغ


ماست پر چرب


ماست پر چرب


ماست دهانه 155


پنیر


ه گزارش روابط عمومی اداره‌ کل استاندارد استان همدان:،در راستای بازدیدهای دوره ای، به منظور نظارت و بررسی عملکرد واحد‌های تولیدی دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد و آشنایی با مشکلات آنها، محمد مددی ،مدیر کل استاندارد استان، با حضور کریم حمیدوند، فرماندار نهاوند و حسن بهرام نیا، نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی از خطوط تولید، آزمایشگاه کنترل کیفیت، انبار مواد اولیه و محصولات،شرکت تولیدی نیکونام نهاوند با نام تجاری همسایه، بازدید کرد.

 در این بازدید، مددی، اجرایی شدن بخش گسترده ای از سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده توسط مقام معظم رهبری را در گرو تلاش و همت فعالان عرصه تولید و کارآفرینان کیفیت‌گرا دانست.

وی بر اهمیت کیفیت فرآورده ها و استمرار انطباق کیفیت کالا با استاندارد مربوطه به منظور حفظ بازار تاکید کرد و گفت: توسعه مباحث استانداردسازی و حضور موفق واحدهای تولیدی استان در سطح بازارهای داخلی و بازارهای هدف و گسترش صادرات باعث رونق و افزایش فعالیت واحدهای تولیدی می شود.

مدیرکل استاندارد استان همدان، با اشاره به اینکه رعایت استانداردها کشور را به مسیر پیشرفت و توسعه سوق می‌دهد، خواستار توجه به این مهم از سوی تمام افراد به ویژه واحدهای تولیدی ـ خدماتی شد.

گفتنی است،شرکت فرآورده های لبنی نیکونام نهاوند با نام تجاری همسایه، تولید کننده  پنیر، ماست، دوغ، شیر و خامه قنادی است و این شرکت 8 پروانه کاربرد علامت استاندارد برای فرآورده های لبنی تولیدی، دریافت کرده است.